کد مطلب: 140087
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶
به دعوت مدیرعامل مجموعه ارم سبز هیات رئیسه فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه پانزدهم مهرماه سال جاری از مجموعه ارم سبز بازدید نمودند.
 به گزارش ایران خبر، جبارکوچکی نژاد ریاست فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی بهمراه اعضای هیات رئیسه این فراکسیون دوشنبه شب گذشته از مجموعه ارم سبزبازدید نمودند و ضمن تقدیر از عملکرد و روند رو به رشد مجموعه ارم سبز، آمادگی خود را درحمایت از برنامه ها و اهداف مجموعه ارم سبز در راستای خدمت رسانی به هموطنان و بویژه اقشار محروم ابراز نمودند. 
در همین رابطه سید محمد رضا پرهیزکار مدیر عامل ‌نایب ریس هیات مدیره مجتمع تفریحی و ورزشی ارم سبز هدف از دعوت هیات ریسه  فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی  را بازدید از امکانات و خدمات مجموعه و همچنین انتقال پاره ای از مشکلات مجموعه در حوزه بهره برداری عنوان نمود ؛ مدیرعامل ‌نایب ریس هیات مدیره ارم سبزدر ابتدای این جلسه پس از ارایه گزارش در رابطه با امکانات،تاریخچه،میزان استقبال ومیانگین تعداد بازدید کنندگان مجموعه برخی از مشکلات و موانع اداری رادر مجموعه مطرح نمود که قول مساعدت و همکاری لازم جهت پیگیری موارد  از طرف فراکسیون به مجموعه داده شد.
پرهیزکار در این جلسه با توجه به بررسی بحث حذف مالیات برارزش افزوده در  هتلها اعلام نمود؛ مجموعه های تفریحی دارای مجوزسازمان میراث فرهنگی از جمله ارم  که به قشر متوسط و محروم جامعه خدمات ارایه می دهند، نیز باید مشمول قانون حذف مالیات بر ارزش افزوده شوند  ولی متاسفانه تمامی نگاهها به هتل ها معطوف گردیده است.مسلما حذف مالیات برارزش افزوده کمک شایانی به این مراکز  در ارایه خدمات ارزانترو مطلوبتر به هموطنان خواهد کرد.
پرهیزکار افزود؛همچنین طبق قانون ششم توسعه، مراکزی که دارای مجوز گردشگری از سازمان میراث فرهنگی هستند تعرفه برق مصرفی آنان باید بصورت صنعتی محاسبه شود، ولی متاسفانه برق مجموعه ارم با تعرفه تجاری محاسبه شده و تا امروز تلاشها و پیگیریهای مجموعه در این زمینه بی نتیجه مانده است.
در انتهای این دیدار جبار کوچکی نژادریس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی  ضمن تقدیر از مدیریت ارزشی و انقلابی مدیرعامل مجموعه ارم سبز در رابطه با عملکرد و سابقه پرهیزکارگفت؛ایشان جزو مدیران خوشنام گردشگری کشور بوده و همواره در تمامی مجموعه های تحت مدیریت خود منشاء تحول بوده اند. امید است با حمایت همه جانبه فراکسیون گردشگری ووزارت میراث فرهنگی در کنار مدیریت ایشان خدمات قابل توجه و با سطح کیفی بیشتر به هموطنان ارایه شود.
لازم بذکر است در این بازدیدشهاب نادری،حمید میرزاده،بشیر خالقی،یعقوب شیویاری از نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی واز اعضا هیات رئیسه فراکسیون ،عبدالرضا بزرگ نژاد دبیر فراکسیون،پرهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران و مدیران شرکت توسعه ایرانگردی جهانگردی و رئیس انجمن صنفی راهنمایان تورها،جبارکوچکی نژاد را همراهی می کردند.