کد مطلب: 145902
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱
رئیس هیئت مرکزی بازرسی در انتخابات گفت: ستاد امنیت کشور که در وزارت کشور تشکیل شده و هیئت های بازرسی ، اقداماتی انجام دادند که انتخابات در امنیت برگزار شوند.
 

به گزارش ایران خبر، علی طالبی رئیس هیئت مرکزی بارزرسی وزارت کشور در جمع خبرنگاران در ارتباط با نحوه بازرسی در انتخابات پیش رو اظهار کرد: اگر بازرسان تخلفی داشته باشند، یک هیئت رسیدگی به شکایت در مرکز وجود دارد که به جرایمشان رسیدگی می‌کند.  اقداماتی برای شناسایی عوامل بازرسی ستادی در وزارت کشور ایجاد شده است. در همه دستگاه ها تلاش ها برای این موضوع به خوبی انجام شده و منتظر هستیم مردم دلسوز پای صندوق رای حاضر شده و دشمنان را مایوس کنند.

وی ادامه داد: هماهنگی بین بخش بازرسی و فن‌آوری  اطلاعات وزارت کشور انجام و قرار شد در جاهایی تکمیل کننده اقدامات آنان باشیم.

طالبی گفت: در صندوق های آفلاین بازرسان ما حضور دارند. همه شعب اخذ رای مانیتورینگ می شوند. ان شاءالله مشکلی پیش نمی‌آید؛ اگر جایی کمبود تعرفه داشته باشد یا مشکلی پیش بیاید سیستم ها اخطار می‌دهند و قسمت مرکز نیز متوجه مشکل می شود.

وی  افزود: ستاد امنیت کشور که در وزارت کشور تشکیل شده و هیئت های بازرسی ، اقداماتی انجام دادند که انتخابات در امنیت برگزار شوند. دستگاه های متولی در بحث امنیت آمادگی خود را اعلام کردند، امسال ان شاءالله امن‌ترین و بهترین انتخابات را خواهیم داشت.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: اگر مردم مشکلی داشتند به بازرسان ما می توانند مراجعه کنند.

ادامه دارد

منبع : خبرگزاری ايسنا