۱
 
مدیریت نظارت بر بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد:

۸ ایستگاه کارگزاری و ۳۷ دسترسی سهامداران برخط بسته شد

کد مطلب: 157531
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲
بورس تهران اقدام به مسدود کردن هشت ایستگاه معاملاتی و ۳۷ دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
 
به گزارش ایران خبر، بورس تهران اقدام به مسدود کردن هشت ایستگاه معاملاتی و ۳۷ دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
 
مدیریت نظارت بر بازار شرکت بورس تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو ابلاغیه ۳۰ شهریور معاونت بازار به مدیران عامل کارگزاران بورس تهران و در راستای اجرای تبصره ماده ۱۲ دستورالعمل اجرایی معاملات برخط، مدیریت نظارت بازار با توجه به تأثیر قابل ملاحظه برخی اقدامات معامله‌گران بر روند معاملات اقدام به مسدود کردن ۸ ایستگاه معاملاتی و ۳۷ مورد دسترسی برخط سهامداران از ۶ تا ۱۰ دی ماه کرده است.
یادآور می شود این تعداد شامل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا بوده و در برخی موارد نیز به کارگزاران مربوط تذکر داده شده است.
منبع : خبرگزاری برنا
 
 
رئوف
Denmark
۱۳۹۹-۱۰-۱۳ ۱۸:۴۶:۱۷
مسئولان محترم نظام به این نکته توجه کنند که ریزش قبلی بورس را به ذاتش مربوط دونستن و مشکل اجتماعی-سیاسی خاصی بروز نکرد ولی در حال حاضر عده زیادی از مردم و عموما از قشز ضعیف جامعه، با وعده 30درصد سود و تبلیغ فراوان 4ماه قبل مدبران حکومتی،اقدام به خرید واحدهای پالایشی به قیمت 10هزارتومن کردند که متاسفانه امروز به قیمت شوک آور 7500تومن رسید که این خلف وعده موجب سوخت شدن سرمایه مردم و بدبینی و نارضایتی ملت شده پس بهتر است علاج واقعه قبل از وقوع حوادث ناگوار صورت پذیرد.