کد مطلب: 177280
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶
آبادان- فرماندار آبادان گفت: تعداد نجات مصدومان حادثه متروپل آبادان به ۳۷ نفر افزایش یافته است.
 

به گزارش ایران خبر، احسان عباسپور صبح امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: طبق آخرین آمار واصله، تعداد فوتی این حادثه کماکان ۱۴ نفر است.

فرماندار آبادان خبر داد: همچنین تعداد نجات مصدومان حادثه متروپل آبادان به ۳۷ نفر افزایش یافته است خدمات درمانی به آنها ارائه شده است.

وی تاکید کرد: از لحاظ امکانات درمانی، لجستیک، امدادی و… هیچ گونه کمبودی برای مدیریت این حادثه وجود ندارد از مردم خواهش می‌شود که در منطقه تجمع نکنند و اخبار موثق را از رسانه‌های موثق پیگیری کنند.

به گزارش ایران خبر، کار ساخت برج‌های دو قلوی متروپل به‌عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مجموعه پزشکی، اداری، تفریحی، تجاری و پارکینگ طبقاتی آبادان در منطقه جنوب غرب خوزستان که در مراحل پایانی قرار داشت و بنا به دلایل فنی، متوقف شده بود، روز دوشنبه پیش فرو ریخت.

در این راستا تاکنون ۱۰ نفر دستگیر شدند که در میان آنها شهردار فعلی آبادان وجود دارد؛ البته برخورد قانونی و قاطعانه با سایر متخلفان همچنان ادامه دارد.

همچنین مالک این ساختمان بنا به گفته مسئولان در این حادثه فوت کرد است که جسد آن پس از پس از شناسایی توسط اداره تشخیص هویت آگاهی خوزستان، بار دیگر هویت این جسد از سوی خانواده‌اش تأیید شد.

منبع : خبرگزاری مهر