کد مطلب: 177843
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹
سمنان- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع پنج حادثه رانندگی طی روز گذشته در محورهای استان خبر داد و گفت: خوشبختانه این حوادث فوتی در بر نداشته است.
 
به گزارش ایران خبر، مظفر محمدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه روز گذشته محورهای استان سمنان شاهد وقوع پنج حادثه رانندگی بودن است، ابراز داشت؛ از این تعداد دو مورد انحراف خودرو از جاده، دو مورد برخورد دو خودرو با یکدیگر و یک مورد واژگونی خودرو را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه تصادف تیبا با سمند کیلومتر ۴۵ محور فولاد محله به دامغان ظهر روز جمعه سه مصدوم بر جای گذاشته است، افزود: در دیگر حادثه ظهر روز گذشته تصادف پژو ۴۰۵ با پراید کیلومتر ۳۷ محور شاهرود به مجن منجر به حریق پژو شد که این برخورد دو حادثه دیده داشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه انحراف از جاده تیبا و برخورد با تپه کیلومتر ۲۸ محور دامغان - شاهرود پنج مصدوم داشت، بیان کرد: در حادثه انحراف از جاده پژو ۲۰۶ و برخورد با تپه در کیلومتر ۱۶ محور بی ارجمند نیز چهار نفر مصدوم شدند.

به گزارش مهر، بیشترین میزان تصادفات رانندگی استان سمنان واژگونی بر اثر خواب آلودگی و عدم توانمندی در کنترل وسیله نقلیه رخ می‌دهد.

منبع : خبرگزاری مهر