کد مطلب: 179399
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹
مشاور تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان ادعای اخیر روزنامه نیویورک تایمز درباره وضعیت سلامت رهبر معظم انقلاب را نمونه‌ای از عملکرد مغرضانه و وحشتناک رسانه‌های غربی درباره مسائل ایران دانست.
 
به گزارش ایران خبر، محمد مرندی مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در حساب کاربری خود در توئیتر به گزارش ادعایی روزنامه نیویورک تایمز درباره وضعیت سلامتی رهبر معظم انقلاب واکنش نشان داد و نوشت: ادعای نیویورک تایمز یک روز پیش از ایراد سخنرانی توسط آیت‌الله خامنه‌ای مطرح شده است.
وی تاکید کرد: آنها ادعا کردند که از چهار نفر مطلع با وضعیت سلامتی ایشان (رهبر انقلاب) اطلاعات کسب کرده‌اند. تصور کنید که نیویورک تایمز و سایر رسانه‌های غربی در مورد دیگر موضوعات مرتبط با ایران چقدر وحشتناک و مغرضانه عمل می‌کنند.
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی ادعا کرده بود که رهبر معظم انقلاب به تازگی یک جراحی داشته‌اند و وضعیت سلامتی ایشان چندان مساعد نیست.
این در حالی است که رهبر معظم انقلاب روز گذشته به مناسبت روز اربعین حسینی در حسینیه امام خمینی (ره) در مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی حضور یافتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز امروز در نشست خبری اعلام کرد: تعدادی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های معظم شهدا روز ۳۰ شهریور در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.
 
منبع : خبرگزاری مهر