کد مطلب: 180695
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: در راستای هوشمندسازی معابر بزرگراهی و کاهش حوادث، دوربین کنترل سرعت در بزرگراه شهید چمران نصب شد.
 

به گزارش ایران خبر، محمدحسین کریمی از تجهیز بزرگراه شهید چمران به دوربین کنترل سرعت خبر داد و گفت: بزرگراه شهید چمران با ۱۱.۵ کیلومتر مسافت یکی از بزرگراه‌های اصلی پایتخت است و نقش مهمی در سفرهای درون شهری دارد و ایمنی آن نیز از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ تهران با اشاره به سیاست‌های مدیریت شهری منطقه ۲ در افزایش ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی اظهار کرد: همزمان با تمهیدات ترافیکی برای ایمن سازی معابر شهری و بزرگراهی و کاهش حوادث ترافیکی، کنترل هوشمند تخلفات رانندگی با هماهنگی پلیس راهور در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: بزرگراه شهید چمران قبل از ورودی ملاصدرا به‌عنوان یکی از نقاط پرخطر شناسایی و در همین راستا دوربین کنترل سرعت در این نقطه از بزرگراه نصب و سرعت خودروها به صورت هوشمند پایش می‌شود.

به گفته کریمی نصب تابلوهای کنترل سرعت و اخطار، از دیگر اقدامات اجرایی در بزرگراه چمران برای افزایش ایمنی و کاهش حوادث است.

منبع : خبرگزاری مهر